Güncel Haberler |   İletişim |   Üye Giriş
Airospot Nedir ?
Airospot Nasıl Çalışır ?
Airospot Kullanıcılara Neler Sağlar ?
Airospot Üye İşyerlerine Neler Sağlar ?
Airospot Kimlere Hizmet Sunar ?
Diğer Sistemlerden Farkları Nelerdir ?
Desteklenen Cihazlar
AIROSPOT NEDİR ?

 

Türkiye’nin ilk sunucu ve yazılım yatırımı gerektirmeyen kablosuz-kablolu ağ yönetim platformudur.Airospot cihaz , yazılım, kurulum, yönetim, data center bir çok bileşenden oluşan bir sistemdir.

 

Sistemin Başlıca Özellikleri

 

Merkezi ve Yedeklemeli Radius: Sağlam, güvenilir yedeklemeli ve profesyonel yönetim altında bir Radius Sunucu Sistemi Network Yönetimi ve Monitöring Gerçek zamanlı olarak network monitöring imkanı sağlar ICMP, SNMP, HTTP protokollerini destekler Cihazlardaki değişimleri takip eder ve raporlar Cihaz envanter yönetimini sahiptir Cihazlardaki sorunları e-mail ile bildirir ve sistem sağlık raporları sunar.

 

CRM Hizmetleri: Son kullanıcılardan gelen şikayetlerin çözümüni ve takip edilmesini sağlar.

 

Faturalama ve Müşteri Yönetimi: Ücretlendirme modelinde çalışan üye işyerlerindeki faturalama ve ödeme operasyonunu yönetir.

 

Raporlama : Komisyon raporları, network raporları, kullanım raporları gibi birçok yönetimsel rapor sunar

 

Ücretlendirme: Ücretlendirme modelinde çalışan üye işyerlerine prepaid, postpaid, online ödeme, PMS üzerinden ödeme gibi tahsilat altyapıları sunar.

 

Karşılama ve Reklam Portalı: Kullanıcıların sisteme giriş yapmalarını sağlayan ve üye işyerlerinin markaları ile özelleştirilmiş bir karşılama sayfası, reklam geliri elde edilmesini sağlayan reklam portalı sunar.